Kontaktinformation

Vi på Nail Systems vill alltid ge dig den bästa supporten och hjälpen!
Här nedan hittar du kontaktuppgifter till personalen så att du enkelt vet vem du ska vända dig till med dina frågor och funderingar.

 

Nail Systems of sweden AB
Trädgårdsgatan 8
451 31, Uddevalla
info@nailsystems.se 
Tel. 0522 - 150 60

Öppettider butiken:
Måndag - Fredag: 10.00 - 17.00
Helg: Stängt

 

Vem söker du?

Reni Mobrandt

Utbildningar, Tekniker, Tävlingar 
reni@nailsystems.se

Erik Mobrandt

Finansiering, Arbetsmiljö
erik@nailsystems.se

Sandra Nyman

Kundtjänst, Säljare
sandra@nailsystems.se

 

Margaretha Johansson

Press, Media, Marknad, Bilder
margaretha@nailsystems.se

Marcus Holst

Webshop, Grafik, Ordrar
marcus@nailsystems.se

Camilla Jönsson

Lärare
camilla@nailsystems.se